سرمایه گذاری در نسیم یاس

 

سرمایه گذاری در نسیم یاس

مقدمه :

مجموعه فروشگاهی نسیم یاس با هدف کمک به پیشرفت صنعت آکواریوم و نگهداری از حیوانات خانگی فعالیت خود را آغاز نمود و به لطف خداوند تا کنون ضمن کمک بسیار زیاد به پیشرفت این صنعت در ایران و رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ تمام نقاط ایران به ارتقاء سطح کیفی نگهداری از آبزیان و سایر حیوانات خانگی در بین مصرف کنندگان نیز کمک نموده است .

فروشگاه نسیم یاس هم اکنون به عنوان برند اول آکواریوم و حیوانات خانگی ایران شناخته می شود و بیش از ۱ میلیون کاربر فعال و عضو مجموعه که در جای جای ایران جزو مشتریان ما هستند بر صحت این امر گواهی می دهند . پیشرفت چشمگیر مشتریان و گسترش بازار فروش و تنوع محصولات مجموعه نسیم یاس آنرا به بزرگترین فروشگاه پت ایران تبدیل نموده است .

دلیل جذب سرمایه گذار :

با توجه به پیشرفت هر روزه این صنعت و از طرفی اضافه شدن به علاقه مندان نگهداری از آکواریوم و حیوانات خانگی نیاز است تا هم پای تکنولوژی و صنعت دنیا ما نیز به روز و متنوع فعالیت داشته باشیم ، لذا گسترش و ورود تنوع کالاهای بیشتر امری اجتناب ناپذیر بوده و ما برای سرعت بخشیدن به این گسترش نیازمند جذب سرمایه های خارج از مجموعه می باشیم و این جذب سرمایه به عنوان یک شعار برد برد در مجموعه نام نهاده شده است زیرا ضرر و زیانی متوجه اصل سرمایه وارد شده به نسیم یاس نخواهد بود و نهایتا سود مشارکت کم و زیاد خواهد شد که این امری شگفت انگیز در یک سرمایه گذاری مطمئن خواهد بود .

محاسن سرمایه گذاری در نسیم یاس :

– اعتبار چندین ساله و شهرت در سراسر ایران

– شناخت کافی بازار فروش و برندهای مورد استقبال در ایران

– تنوع برند و کالای بسیار زیاد و گستره فعالیت متنوع

– حفظ اصل سرمایه اولیه سرمایه گذار بدون ضرر و زیان

– سود مشارکت بالا

– بازدهی مناسب د رمدت زمان مناسب و سود دهی سریع

– قابلیت واگذاری سرمایه گذاری به غیر

– بازگشت اصل سرمایه در مدت زمان مشخص

– قدرت مانور بالا برای سرمایه گذاری در سبدهای خرید متنوع برای جلوگیری از خواب سرمایه

– ارائه گزارشات شفاف و ماهانه

– قابلیت حضور و همکاری سرمایه گذارهای مبالغ بالا در دفتر مجموعه

از کجا برای سرمایه گذاری در نسیم یاس شروع کنم ؟

با توجه به گستره فعالیت مجموعه در سراسر ایران و تماس های مکرر عزیزان با دفتر نسیم یاس تقاضا می شود افرادی که ورودی سرمایه آنها ۱۰۰ و بالای ۱۰۰ میلیون تومان می باشد ، تنها به ایمیل info@asimeyas.com واحد مدیریت جناب شفیع پور پیام و در خواست خود را ارسال نمایند . از پذیرش سرمایه های کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان معذوریم .

با آرزوی موفقیت و سلامتی و ثروت برای همه شما عزیزان

سرمایه گذاری در نسیم یاس

error: Content is protected !!