فروش قسطی لوازم آکواریومخرید قسطی لوازم آکواریومخرید قسطی از نسیم یاسشرایط خرید اقساطی از نسیم یاس

فروش اقساطی نسیم یاس

تا سقف ۶ میلیون تومان توسط سفته و یا از ۵۰۰ هزار تومان به بالا توسط چک

در این روش که با همکاری شرکت ایــران رنتـر فـراهم شده، امکان خرید اقساطی تا سقف ۶ میلیون تـومان بــرای مشتریان با استفاده از سفته، فـراهم شده است. برای تهیه کارت اعتباری بر روی کلید تهیه کارت اعتبـاری کلیک کنید و پس از ورود به سایت ایــران رنتر، وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری برای خود بسازید. سپس از بین کارت‌های اعتبـــاری فــروشگاه نسیم یاس ، برحسب میزان خرید خود، کارت اعتبـــاری مناسب را انتخاب نموده و برای خرید اقدام کنید. حداکثر مدت بازپرداخت اقساط ۱۲ ماه است و کارشناسان ایــران رنتر حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک درخواستی را از شما دریافت می‌کنند، شما برای تسریع امور می‌توانید لیست مدارک مورد نیاز را با مراجعه به صفحه اطلاعات و مدارک مورد نیـاز و مورد تایید واحد اعتبارسنجی مدارک را لازم را بــررسی کرده و هر چه سریع‌تر آماده نمایید. بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثـر تا ۷۲ ساعت مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، کارت اعتبـاری شما که حاوی یک کد می‌بـاشد صادر می‌شود. پس از دریــافت کارت اعتبــاری که به آدرس شما ارسال می‌شود، می‌توانید به صورت آنلاین یا حضـوری محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه نسیم یاس خریداری بفرمایید. قسط اول و هزینه‌ی سفته از جانب ایران رنتر هنگام ارائه‌ی کد خرید به شما، از شما دریافت خواهد شد.

سئوالات متدوال

آیا کارت های اعتباری خرید را می توان به پول نقد تبدیل کرد؟

کارت‌های اعتباری خرید قابلیت نقدشوندگی ندارند و شما نمی‌توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید، بلکه با استفاده از کد ارائه شده می‌توانید به مبلغ اعتبار کارت از سایت مقصد خرید کنید.

مبلغ خرید من بیش از ۷ میلیون تومان است ولی کارت اعتباری ام آنقدر نیست ؟

در صورتی که قیمت کالای مورد نظر شما بیشتر از مقدار اعتبار تعریف شده کارت‌های اعتباری خرید است، می‌توانید مابقی مبلغ را به صورت نقدی در سایت فروشگاهی نسیم یاس پرداخت کنید. (مثال: برای خرید کالایی با قیمت ۷٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان بهتر است یک کارت اعتباری خرید ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانی از سایت ایران‌رنتر خریداری کرده و ۳۰۰٫۰۰۰ تومان باقی مانده را به صورت نقدی در سایت فروشگاهی نسیم یاس پرداخت کنید.)

تا چه مدت می توانم از کارت اعتباری خود استفاده کنم؟

پاسخ: کارت‌های اعتباری خرید تنها یک ماه پس از تاریخ خرید کارت، معتبر هستند و بعد از آن منقضی شده و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

شروع اقساط از زمان دریافت کارت اعتباری است یا زمان خرید از نسیم یاس ؟

بعد از ارسال کد برای کارت اعتباری خرید شما، پرداخت اقساط شروع می شود.

error: این محتوا حق کپی رایت دارد!!