روش‌های ارسال

 

سرعت خرید را لمس کنید

 

روش های ارسال کالا در فروشگاه نسیم یاس

 

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

نسیم یاس با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران و کرج فعال شده است .

 

تهران و کرج :

امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته به غیر از ایام تعطیل رسمی وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از دویست هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند معمولا سفارشات این دو شهر روز بعد از ثبت سفارش ارسال و بدست مشتری خواهد رسید.

 

سایر شهرستانها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۲-۵ روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 

نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی نسیم یاس، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان و در شهر تهران و کرج می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر دویست هزار تومان برای همه نقاط شهرتهران جداگانه محاسبه می شود.

هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست است.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

http://itemtracking.post.ir

 

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر ۲۰۰ هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@nasimeyas.com به نسیم یاس اطلاع دهید.

اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

 برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

 

 

 

در فروشگاه نسیم یاس به روش های زیر کالاها ارسال می گردد :

 

ارسال اکسپرس :

 

ارسال سریع و اکسپرس در فروشگاه نسیم یاس

فروشگاه نسیم یاس برای رفاه حال شما مشتریان گرامی در دو شهر تهران و کرج سرویس ارسال اکسپرس را راه اندازی نموده است . در ارسال اکسپرس تمامی کالاهای درخواستی مشتریان درب منزل تحویل داده می شود .

 

تحویل اکسپرس در تهران :

به اطلاع میرساند تحویل اکسپرس در شهر تهران ۶ روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام می گیرد . سفارشاتی که تا ساعت ۸ صبح روزهای مذکور ثبت و تأئید گردند در همان روز ارسال و سفارشاتی که در ساعات بعد از آن ثبت شوند به روز بعد ارسال موکول شده و تحویل داده می شوند .

تحویل اکسپرس در کرج :

به اطلاع میرساند تحویل اکسپرس در شهر کرج نیز در تمام روزهای هفته ( به استثنای ایام تعطیل ) انجام می گیرد . سفارشاتی که تا ساعت ۸ صبح روزهای مذکور ثبت و تأئید گردند در همان روز ارسال و سفارشاتی که در ساعات بعد از آن ثبت شوند به روز بعد ارسال موکول شده و تحویل داده می شوند .

 

 

 

 


 

 

 

 

 

ارسال پست پیشتاز :

 

ارسال توسط پست پیشتاز در فروشگاه نسیم یاس

ارسال توسط پست پیشتاز ۶ روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به تمام نقاط ایران اعم از تمامی شهرهای بزرگ و کوچک و روستاها ارسال کالا صورت می گیرد . بسته به منطقه زندگی کالای درخواستی ۴۸ الی ۷۲ ساعت طول خواهد کشید تا به دست شما برسد .

توجه : توصیه می کنیم از انتخاب این شیوه ارسال برای کالاهای شکستنی و حجیم خودداری نمایید . ( شایان ذکر است کالاهایی با وزن بیشتر از ۲ کیلوگرم توسط پست ارسال نشده و می بایست گزینه های دیگر ارسال انتخاب شود )

 

 

 


 

ارسال تیپاکس :

 

ارسال توسط تیپاکس در فروشگاه نسیم یاس

ارسال توسط تیپاکس ۶ روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به تمام نقاط شهرهای بزرگ و مناطق مشخص تحت پوشش ارسال کالا صورت می گیرد . بسته به منطقه زندگی کالای درخواستی ۲۴ الی ۷۲ ساعت طول خواهد کشید تا به دست شما برسد .

 

توجه : کالاهایی با وزن بیشتر از ۷ کیلوگرم توسط این شیوه ارسال نمی شود مگر هزینه ارسال به ازای اضافه وزن جدا محاسبه گردد .

 

 


 

ارسال باربری ترمینال :

 

ارسال باربری در فروشگاه نسیم یاس

ارسال توسط باربری اتوبوس رانی ۶ روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به مراکز شهرهای بزرگ و مناطق مشخص تحت پوشش ارسال کالا صورت می گیرد . بسته به منطقه زندگی کالای درخواستی ۲۴ الی ۷۲ ساعت طول خواهد کشید تا به دست شما برسد ( معمولا در اکثر شهرها کالا روز بعد از ارسال قابل دریافت می باشد )

در این شیوه کالای ارسالی تحویل دفاتر باربری مشخص در ترمینال هر شهر می شود که برای دریافت مراجعه فرد برای تحویل کالا ضروری است .

 

توجه : در این شیوه ارسال محدودیتی در وزن و تعداد کالاهای ارسالی وجود ندارد .

 

 

 


 

ارسال هواپیمایی :

 

ارسال هواپیمایی در فروشگاه نسیم یاس

ارسال توسط هواپیمایی ۶ روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به مراکز شهرهای بزرگ و مناطق مشخص تحت پوشش ارسال کالا صورت می گیرد . در این شیوه معمولا در همان روز کالا قابل دریافت می باشد

در این شیوه کالای ارسالی تحویل دفاتر باربری هواپیمایی هر شهر می شود که برای دریافت مراجعه فرد برای تحویل کالا ضروری است .

 

توجه : این روش صرفا برای ارسال موجودات زنده در نظر گرفته شده است ، لذا از انتخاب این شیوه ارسال برای سایر کالاها خودداری نمایید .

 

 

error: این محتوا حق کپی رایت دارد!!