فروش کالای اورجینال در فروشگاه نسیم یاس

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

نسیم یاس؛ فقط کالای اصلی

 

نسیم یاس اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با ضمانت اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که نسیم یاس برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از نسیم یاس خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شو در نسیم یاس جایی ندارند . ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ، نسیم یاس و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

نسیم یاس ؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت نسیم یاس توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۲ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و نسیم یاس هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در نسیم یاس عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت نسیم یاس به فروش نمی‌رسد. از این رو است که نسیم یاس اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. ( دسته کالا های دست دوم مشخص است و در انتهای نام تمام کالاهای آن کلمه دست دوم قرار دارد )

error: این محتوا حق کپی رایت دارد!!