جذب سرمایه و سرمایه گذار جهت بخش حضوری

نیاز به سرمایه گذار و سرمایه ، جهت مشارکت در تأسیس فروشگاه حضوری

 

مقدمه :

مجموعه فروشگاهی نسیم یاس با هدف کمک به پیشرفت صنعت آکواریوم و نگهداری از حیوانات خانگی فعالیت خود را آغاز نمود و به لطف خداوند تا کنون ضمن کمک بسیار زیاد به پیشرفت این صنعت در ایران و رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ تمام نقاط ایران به ارتقاء سطح کیفی نگهداری از آبزیان و سایر حیوانات خانگی در بین مصرف کنندگان نیز کمک نموده است .

فروشگاه نسیم یاس هم اکنون به عنوان برند اول آکواریوم و حیوانات خانگی ایران شناخته می شود و تعداد زیاد کاربر فعال و عضو مجموعه که در جای جای ایران جزو مشتریان ما هستند بر صحت این امر گواهی می دهند . پیشرفت چشمگیر مشتریان و گسترش بازار فروش و تنوع محصولات مجموعه نسیم یاس آنرا به بزرگترین فروشگاه پت ایران تبدیل نموده است .

 

دلیل جذب سرمایه گذار :

جهت گسترش فعالیت خود و پاسخ به نیاز بسیاری از مشتریان که درخواست خرید حضوری را در شهر تهران داشتند ، تصمیم به تاسیس فروشگاهی در خور شان عزیزان در شهر بزرگ تهران گرفتیم . هم اکنون شو روم مجموعه که بصورت اداری در کرج دایر می باشد توان پاسخگویی به مراجعین حضوری گذری یا زیاد را ندارد ، لذا این امر بسیار پر اهمیت می باشد که بنا به جذب سرمایه ابتدا در شهر تهران و سپس در شهر کرج فروشگاه مناسبی دایر گردد . این جذب سرمایه به عنوان یک شعار برد برد در مجموعه نام نهاده شده است زیرا ضرر و زیانی متوجه اصل سرمایه وارد شده به نسیم یاس نخواهد بود و نهایتا سود مشارکت کم و زیاد خواهد شد که این امری شگفت انگیز در یک سرمایه گذاری مطمئن خواهد بود .

سرمایه گذاری در نسیم یاس

محاسن این سرمایه گذاری :

– اعتبار چندین ساله و شهرت در سراسر ایران

– شناخت کافی بازار فروش و برندهای مورد استقبال در ایران

– تنوع برند و کالای بسیار زیاد و گستره فعالیت متنوع

– حفظ اصل سرمایه اولیه سرمایه گذار بدون ضرر و زیان

– سود مشارکت بالا

– بازدهی مناسب د رمدت زمان مناسب و سود دهی سریع

– قابلیت واگذاری سرمایه گذاری به غیر

– قدرت مانور بالا برای سرمایه گذاری در سبدهای خرید متنوع برای جلوگیری از خواب سرمایه

– ارائه گزارشات شفاف و ماهانه

– قابلیت حضور و همکاری سرمایه گذار در بخش فروشگاه فیزیکی

 

 

از کجا برای سرمایه گذاری در نسیم یاس شروع کنم ؟

دوستان عزیز لطفا حتما همراهی و کمک کنند تا این بخش هم راه بیافتد ، خصوصا عزیزانی که خود پیش قدم این امر بودند . از شما تقاضا می شود فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و در صورت عدم تمایل به ارسال فرم می توانید شماره خود را به واحد فروش ( ۰۲۶۳۲۲۰۹۷۷۲ ) اعلام نمایید تا خودمان با شما هماهنگ شویم .

 

با آرزوی موفقیت و سلامتی و ثروت برای همه شما عزیزان

 

 

 

سرمایه گذاری در نسیم یاس

.

.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .