سال نو مبارک | آکواریوم نسیم یاس
پیام نوروزی مدیریت نسیم یاس

پیام نوروزی مدیریت نسیم یاس

 

سالی نو آمد و بهاری سبز

و این بهانه ای شد تا آکوا نسیم یاس فرارسیدن نوروز و بهار طبیعت را به شما عزیزان تبریک گفته و سالی سرشار از مهر و عاطفه , محبت و دوستی , عشق و صمیمت , کامیابی و موفقیت ، طراوت و شادابی ، ثروت و معنویت را در سایه سار لطف و عنایت خداوند یکتا و ایزد منان برایتان مسئلت نماید .

یک سال در کنار شما بودیم و این دلخوشی ما برای تداوم دوستی و دلگرمی مان برای خدمتی ماندگار خواهد بود , امیدواریم در سال جدید با ارائه محصولات بهتر و جدید و امکانات در خور شما بتوانیم گامی مؤثر در ارتقای کیفی خدمات و رضایت شما سروران برداریم , مارا از راهنمایی ها و نظرات دلسوزانه خود بی بهره مگذارید و دوباره شعار خود را تکرار می کنیم :

ما پله های پیشرفت و تعالی را از اعتماد خوب مشتری طی می کنیم ، پس رضایت و خشنودی شما هدف , تلاش و آرزوی ماست . ”

 

پیام نوروزی مهندس شفیع پور مدیریت نسیم یاس

 

صمیمانه از تمام همکاران مستقیم که در مجموعه نسیم یاس تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر دارند همچون واحد برنامه نویس ، طراحی ، برنامه ریزی ، حسابداری ، فروش ، پشتیبانی و … سپاسگذاری می نمایم . همچنین از تمام همکاران غیر مستقیم مجموعه همچون حمل و نقل ، واحد مبادلات و ارسال کالا ، سرمایه گذاران ، تأمین کنندگان کالا ، تولید کنندگان کالا و .. صمیمانه سپاسگذاری کرده و از خداوند منان سرافرازی و موفقیت همگی آنان را مسئلت دارم.

 

مهمترین خبری که می توانم در شروع سال جدید به تمام عزیزان و همراهانم در نسیم یاس بدهم (( آغاز فروش اقساطی )) می باشد که به لطف خداوند فروش اقساطی کالا تا سقف ۱۲ ماه و بدون ضامن در برنامه فروش سال ۹۹ قرار گرفت.

 

 

با سپاس
مدیریت فروشگاه نسیم یاس
مهندس علیرضا شفیع پور
بهار ۱۳۹۹